Masaż

Masaż relaksacyjny

Ten rodzaj masażu może być zarazem wykwintnym prezentem dla bliskiej Ci osoby, jak i chwilą ukojenia dla Twojego ciała i umysłu. Masaż ten, to autorski rytuał, łączący techniki polinezyjskich masaży ma-uri i lomi-lomi oraz umiejętnie dobrane delikatne techniki europejskiego masażu klasycznego. W gabinecie stworzona jest orientalna atmosfera dzięki subtelnym zapachom i  falującym promieniom świec oraz zmysłowej, relaksującej muzyce.  Podczas prawie 2 godzinnego seansu masażu zapominamy o problemach dnia codziennego.  Często bywa, że podczas tego masażu puszczają nam bloki emocjonalne w postaci łez, westchnień, krzyków, jęków, itp.,  są to przeżycia, które warto odreagować, nie wstydźmy się tego, mogą być to stare „zapyziałe” problemy i problemiki, które zadomowiły się w nas na dłużej.

Masaż ten gorąco polecam wszystkim zestresowanym osobom, osobom żyjącym w ciągłym biegu, i tym osobom, które nie mają dla siebie nigdy czasu.  Ten masaż jest oddaniem czci dla ich ciała i ukojeniem nerwów.

Masaż w większości czasu wykonywany jest przedramionami. Do masażu używam gorącego, 100% oleju kokosowego na specjalne życzenie przed masażem ciało może być poddane dodatkowej pieszczocie w postaci peelingu z soli morskiej, brzoskwini i miodu. Oczywiście bez konserwantów i chemii.

Cena 2 godz. masażu relaksacyjnego to 250 zł dla pań, a 350 zł dla panów+ ewentualne 15-20 min peelingu 70 zł

Masaż ten proponuję w godzinach wieczornych, początek między 19 a 20 (w miarę możliwości moich i osoby zainteresowanej).

Ps. Jeżeli wiele Wymagasz od siebie, Stawiasz na najlepsze produkty, Wymagasz od innych poświęceń i zaangażowania, to ten masaż relaksacyjny jest najlepszym masażem dla Ciebie. Wyluzuj:-)

Jest wiele masaży…, ale jeden, jedyny dla Ciebie. Tak jak jedna, jedyna jesteś Ty:-)

Polecam Tomek Ciszewski tel. 501505011

Brak możliwości komentowania